Strony internetowe

Oferujemy profesjonalne strony www w systemie WordPress. W dzisiejszych czasach, gdy liczba użytkowników internetu przekroczyła 28 mln. strony www stały się jedną z najlepszych metod dotarcia do klienta w internecie.
Projektujemy strony internetowe, w których klienci mogą poruszać się intuicyjne, treści są przejrzyste i dopasowane do wymogów Google (Twoja strona pojawi się w wyszukiwarce Google), oraz responsywne (dopasowujące się do różnych rozdzielczości). Opracowujemy indywidualnie i unikalne treści, tak aby przejrzyście przedstawiały oferty potencjalnym klientom. Strona internetowa będzie Twoją wizytówką w internecie, dlatego zadbaj o swój wizerunek.

Naszym zadaniem będzie:

  • zaproponowanie projektu strony internetowej, która będzie przedstawiała treści w interesujący sposób oraz zapewni użytkownikowi przyjazną funkcjonalność,
  • instruktaż pomocny w zakupie domeny, serwera, baz danych, itp.
  • zadbanie o responsywność strony, tzn. aby prawidłowo była wyświetlana na różnych urządzeniach (komputerach, tabletach, smartfonach),
  • modyfikacja treści, aby przekazały odbiorcom maksimum informacji oraz by były przyjazne dla wyszukiwarki Google,
  • aktualizacja strony (nowa grafika, treści, moduły),
  • weryfikacja pod względem szybkości ładowania strony,
  • dobór odpowiednich rozwiązań dla potrzeb Twojego biznesu.

Czym jest Landing Page?

Strona lądowania (z ang. landing page) jest to strona na którą będziesz kierować ruch. Jego podstawową różnicą od typowej strony internetowej jest fakt, że nie powinna zawierać elementów powodujących możliwość „ucieczki” Twojego odbiorcy.

Na takiej stronie nie ma dodatkowych stron, podstron czy zakładek, które przenosiłyby nas do nowych treści. Jej zadaniem jest wyraźne, czytelne wezwanie do działania. Takim działaniem może być sprzedaż konkretnego produktu, czy też pozyskanie adresu email.

Aby działania były skuteczne, osoba będąca na stronie musi mieć informację o korzyściach ze zrealizowanego celu.

Przykładowo:

Za pozostawienie adresu email dostaniesz kod rabatowy do wykorzystania w sklepie.

Za pozostawienie adresu email dostaniesz pdf edukacyjny.

Strona lądowania ma generować jak najwięcej konwersji (zrealizowanie celu). Z tego powodu tworzy się kilka stron lądowania i robi się tzw. SplitTesty, które przedstawiają nam, która ze stron działa najlepiej na użytkowników. Na tej podstawie wybiera się najlepszą i to ją będziemy wykorzystywać do realizowania celu (np. zbieranie maili).